Czy warto stosować oczyszczające głodówki w odchudzaniu?

Jak szybko schudnąć? Odpowiedź wydaje się bardzo prosta – należy mniej jeść i więcej się ruszać. Czy jednak pojęcie jedzenia mniej należy sprowadzać do skrajnej głodówki? Istnieje wielu zwolenników oczyszczającej głodówki w odchudzaniu, bowiem sprzyja ona ponoć usunięciu z ludzkiego organizmu nagromadzonych w nim toksyn i innych, szkodliwych składników. Głodówki budzą jednak wiele kontrowersji i nie zawsze ich zastosowanie stanie się z korzyścią dla naszego organizmu.

Zalety oczyszczającej głodówki

Korzyścią, z jaką związaną są oczyszczające głodówki, jest to, że rzeczywiście w trakcie ich stosowania wydalane są z całego organizmu trujące produkty przemiany materii, które mogą przyczyniać się do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu wielu narządów. Organizm oczyszcza się pod względem fizjologicznym i duchowym. Nie dostarczając mu produktów żywieniowych, zaczyna spalać zgromadzone zapasy, a więc między innymi komórki tłuszczowe, w których zgromadzone są złogi cholesterolowe. Jeśli już chcemy odchudzać się za pomocą głodówki, najlepiej skonsultować to lekarzem. Nie zawsze bowiem będzie można tego dokonać bez uszczerbku na zdrowiu.

Uwaga na głodówki!

Jeśli głodówka przedłuża się, organizm nie ma jak funkcjonować normalnie. Brakuje mu energii do działania, a człowiek zaczyna być osłabiony i apatyczny. Brak pożywienia, czyli również niedostatek ważnych dla zdrowia minerałów i mikroelementów jest szkodliwy w dłuższej perspektywie czasowej. Dlatego też nigdy nie należy przedłużać ponad miarę głodówek oczyszczających po to tylko, aby jak najwięcej schudnąć. W ten sposób możemy zanadto obciążyć organy wewnętrzne i spowodować nieodwracalne zmiany w ich obrębie. Do takiej sytuacji nie można w żadnym wypadku dopuścić. Głodówki nie można stosować przy niektórych schorzeniach, takich jak cukrzyca, ponieważ prowadzić to może do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

A może schudnąć bez głodzenia się?

Osoby, które zastosowały w odchudzaniu suplementy diety ForeverSlim twierdzą, że nie trzeba się głodzić, albo katować wyczerpującymi ćwiczeniami, aby móc schudnąć. Te suplementy diety pozwalają na zrzucenie zbędnych kilogramów i uzyskanie pożądanej sylwetki. Działają w ponad 95% przypadków. Dzięki nim bez odmawiania sobie drobnych przyjemności żywieniowych, stracisz tkankę tłuszczową i uzyskasz sylwetkę, o której zawsze marzyłeś! Wystarczy regularnie stosować suplementy diety ForeverSlim i zacząć się bardziej racjonalnie i zdrowo odżywiać.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa