Czym jest odchudzanie weekendowe?

Diety odchudzające zwykle obejmują zakresem czasu co najmniej kilka tygodni. Jeśli decydujemy się na rozpoczęcie takiego programu żywienia musimy być więc świadomi tego, że przez wiele dni będziemy musieli trzymać dietę, najpewniej pozbawioną wielu składników, które uważamy za nasze ulubione. Czy jednak w ogóle opłaca się rozpoczynać dietę, jeśli zapału na jej utrzymanie wystarczy nam tylko na kilka dni, zamiast na kilka tygodni? Jest to co najmniej wątpliwe. Jeśli chcemy rzeczywiście schudnąć, a brakuje nam silnej woli, aby wyrzec się słodyczy i pizzy na co najmniej dwa-trzy miesiące, może powinniśmy poszukać alternatywy w odchudzaniu. Doktor Marek Bardadyn proponuje dietę weekendową dla zapracowanych, którzy chcą schudnąć, ale nie mają zapału do zastosowania długotrwałych programów odchudzania. Czy dieta weekendowa działa?

płatki-śniadaniowe_21214135Weekend na odchudzanie

Dieta weekendowa polega przede wszystkim na diametralnej zmianie żywienia na okres 3-4 dni. Doktor Bardadyn proponuje, aby zastąpić tradycyjne posiłki w czasie praktykowania diety weekendowej koktajlami sporządzanymi z warzyw i owoców z kefirem lub maślanką. Do codziennych posiłków dodatkowo można włączyć sery, mleko czy kiełki sojowe. Dzięki zastosowaniu takiej diety, np. tylko przez piątek, sobotę i niedzielę, można zrzucić do kilku kilogramów.

Twórca diety weekendowej zapewnia, że dzięki krótkotrwałości diety, nie spowalnia ona procesów przemiany materii. To zdaniem doktora jest główną przyczyną tego, że wiele diet odchudzających jest nieskutecznych, a osoby po zastosowaniu ich szybko odzyskują utracone kilogramy. Efekt jojo nie dotyczy diety weekendowej z uwagi na brak zahamowania przemiany materii w organizmie osoby odchudzającej się. Dietę można powtarzać przez kilka kolejnych weekendów.

Zaleca się, aby dietę połączyć z jakąkolwiek aktywnością fizyczną, choćby z bieganiem, fitnessem, czy długimi spacerami lub jazdą na rowerze.

Jak szybko schudnąć?

Jeśli nie potrafimy wytrwać w diecie, nawet przedstawionej diecie weekendowej, nie jesteśmy bynajmniej skazani na nadwagę. Stosując tabletki ForeverSlim możemy przyspieszyć nasz metabolizm i zacząć od razu tracić zbędne kilogramy. Taki sposób odchudzania będzie odpowiedni dla każdego, kto walczy z niedoskonałością swojej figury, Tabletki ForeverSlim mają w swoim składzie wyłącznie naturalne elementy, dlatego są w pełni bezpieczne dla wszystkich osób, które stosują je podczas odchudzania. Bez diety i wyczerpujących treningów, ForeverSlim pozwala na uzyskanie pożądanej figury i utratę nawet ponad 10 kg w ciągu miesiąca przyjmowania suplementów diety.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa