Kontrolowanie kalorii

Diety bardzo często opierają się na liczeniu kalorii w kolejnych posiłkach. Jest to żmudny proces, doktór ego jednak z czasem można się przyzwyczaić. Niekoniecznie jednak nisko kaloryczne diety odchudzające są skuteczne i pozwalają schudnąć bez obaw o efekt jojo. Warto podkreślić przy tym, że nadmiar kalorii w diecie również jest dla nas szkodliwy i jest prostą drogą do otyłości, chyba że intensywnie ćwiczymy na siłowni i chcemy budować muskulaturę. Czy zatem liczenie kalorii w diecie ma jakikolwiek sens?

0007368086O-565x849Dieta FIX

W ostatnim czasie popularnością na świecie cieszy się dieta FIX polegająca na liczeniu kalorii i kontrolowaniu ich ilości w kolejnych posiłkach spożywanych w ciągu dnia. Autorką diety jest pani Vaccariello, która wskazuje, że powinniśmy zjadać na jeden posiłek maksymalnie 400 kalorii. Należy więc tak komponować codzienne menu, aby znalazły się w nim 4 posiłki, każdy po 400 kcal. Taka dieta jest odpowiednia dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej. Jeśli jednak zależy nam na utracie wagi i chcemy pozbyć się nagromadzonego pod skórą tłuszczyku, powinniśmy zredukować liczbę posiłków spożywanych na co dzień do 3 dziennie. Oznacza to, ze dieta FIX w wersji odchudzającej powinna zawierać maksymalnie do 1200 kcal dziennie. Taka dawka jest zalecana również przez samych dietetyków, bowiem dzięki niej jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich, niezbędnych składników odżywczych i minerałów.

Diety poniżej granicy 1200 kcal, czy też długotrwałe diety głodówki, są bardzo niebezpieczne. Można dzięki nim schudnąć, ale najczęściej kosztem zdrowia. Jeśli po kilku tygodniach jedzenia samej sałaty i głodzenia się, zaczniemy normalnie jeść, naturalnym skutkiem będzie efekt jojo. Utracone kilogramy powrócą tak szybko, jak zniknęły. Nie jest więc to najlepszy sposób na efektywne odchudzenie się i uzyskanie pożądanej sylwetki.

Odchudzanie z dietą i ForeverSlim

Jeśli chcesz sobie zapewnić rewelacyjne efekty odchudzania, oprócz diety, powinieneś zastosować suplementy diety ForeverSlim. Te tabletki odchudzające na pewno nie wpłyną ujemnie na stan Twojego zdrowia, a pomogą schudnąć bez efektu jojo. Osoby, które je stosowały twierdzą, że zrzuciły nawet do 12 kg w ciągu jednego miesiąca. Największych spadków wagi przy zastosowaniu zarówno diet odchudzających jak i ForeverSlim można oczekiwać przy okazji rozpoczynania kuracji odchudzającej, kiedy mamy najwięcej dodatkowych kilogramów do zrzucenia.

Jeśli nawet nie będziemy stosować diety przy zażywaniu ForeverSlim, schudniemy. Efekty będą jednak lepsze, jeśli będziemy trzymać się diety FIX, przy spożywaniu 3 posiłków w ciągu dnia po 400 kcal każdy.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa