Niepowodzenia w odchudzaniu

Dlaczego pomimo odchudzania się na tysiące różnych sposobów, niektóre osoby nie mogą realnie schudnąć. Jeśli rzeczywiście tracą zbędne kilogramy, to jest to tylko efekt tymczasowy, po którym szybko pojawia się efekt jojo, niweczący wszystkie poprzednie wysiłki i to w bardzo szybkim tempie. Efekt jojo, czyli powrót utraconych kilogramów i dawnej wagi jest zmorą dla wszystkich osób walczących z otyłością. Może się już wydawać, że w końcu dotarliśmy do wymarzonego celu – pięknej, zgrabnej sylwetki, ale po paru tygodniach po zakończeniu etapu odchudzania, kilogramy wracają, a my musimy rozpoczynać odchudzanie od samego początku. Skąd biorą się niepowodzenia w odchudzaniu i jak można im zaradzić?

pępek_2828376Nie wierz w diety cud

Opisywane szeroko diety cud tak naprawdę sprawdzają się tylko w nielicznych przypadkach,. Nie ma uniwersalnej, zawsze skutecznej diety, która pozwoli na szybką utratę nadprogramowych kilogramów. Dieta powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb i predyspozycji danej osoby. Niektórzy mogą chudnąć nawet po 2-3 kg na tydzień, podczas gdy inni w ciągu miesiąca tracą tyle samo. Wszystko zależy od zapotrzebowania na energię naszego organizmu i od tempa przemiany materii. Dieta powinna dostarczać do naszego organizmu cenne składniki odżywcze, dzięki którym nie będziemy tyć, ale nasz organizm nie zwolni tempa swojego funkcjonowania. Najlepiej więc suplementować dietę i jeść mniej niż dotychczas. Warto również pozbyć się złych nawyków żywieniowych – jedzenia w nocy, czy spożywania wyłącznie słodyczy i fast foodów podczas całego dnia. Dieta nie powinna być bynajmniej głodówką, bo wówczas metabolizm traci dynamikę, organizm jest wycieńczony i może to prowadzić wyłącznie do negatywnych skutków zdrowotnych.

Jedzenie produktów oznaczonych jako light również nie przyniesie nam spektakularnych wyników w odchudzaniu. „lekkość” takich produktów jest wątpliwa.

Zdrowe żywienie i ForeverSlim

Powinniśmy przy odchudzaniu zdrowo się odżywiać i nade wszystko pamiętać każdego dnia o zjedzeniu śniadania. Można nie jeść kolacji i jest to jak najbardziej wskazane, ale dobre, pożywne śniadanie nie może być pomijane w codziennym jadłospisie. Jeśli postanawiamy się odchudzać, to na całej linii – zmieniając trwale swój styl życia i odżywiania się.

Żeby ułatwić sobie chudnięcie, możemy zażywać suplementy diety ForeverSlim. Te naturalne składniki połączone w ramach tabelek ForeverSlim pozwolą na przyspieszenie metabolizmu i łatwiejsze schudnięcie.

  1. Oj dziewczyny, żebyście wiedziały ile ja miałam niepowodzeń w odchudzaniu. Za każdym razem tłumaczyłam sobie, że będzie lepiej… 7 lat prób odchudzania a dopiero przy foreverslim faktycznie zaczęłam chudnąć. Przez 4 lata nie pojawiałam się na plaży – jestem zła na swoją głupotę. Już dawno temu mogłam być szczupła!

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa