Odchudzanie po długim unieruchomieniu

Jazda na nartach, snowboardzie, uprawianie sportów ekstremalnych, jazda na rowerze, czy też zwyczajny spacer, mogą zakończyć się niefortunnie – złamaniem np. kończyny dolnej. Złamanie ręki nie pociąga za sobą tak przykrych konsekwencji, jak złamanie nogi, bowiem w tym drugim przypadku możemy zostać unieruchomieni w łóżku przez wiele miesięcy, jeśli złamanie będzie miało poważny charakter.

ortopedyczne-brace-noga_21232546Unieruchomienie sprzyja tyciu

Leżąc w łóżku wielu osobom nie pozostaje nic innego, jak jedzenie i podjadanie słodyczy przy oglądaniu ulubionego filmu czy programu komputerowego. Niestety, taki nieco wymuszony na nas tryb życia powoduje, że możemy zacząć tyć. Po zdjęciu gipsu nie będziemy mogli od razu rozpocząć odchudzania za pomocą treningów fitness czy ćwiczeń na siłowni. Po złamaniu może czekać nas długotrwała rehabilitacja, która nie będzie przynosiła dobrych rezultatów, jeśli dana osoba będzie otyła. W takim przypadku będzie miała ona poważne problemy z wykonywaniem prostych ćwiczeń rehabilitacyjnych, które byłyby w stanie przywrócić jej pełną sprawność i zdolność do samodzielnego chodzenia – bez wsparcia innych osób czy laski bądź kuli. Jak więc zadbać o to, aby w czasie unieruchomienia z uwagi na gips nie przytyć, albo szybko schudnąć już w okresie rekonwalescencji?

Zadbaj o swoją figurę i zdrowie!

Leżąc w łóżku nie powinniśmy sobie pozwolić na maksymalne leniuchowanie. Unieruchomienie jednej nogi w gipsie nie wyklucza poruszanie drugą, albo wykonywania prostych ćwiczeń rękoma. Nawet delikatne skłony na brzuch również w pozycji leżącej będą możliwe do wykonania, jeśli tylko dana osoba będzie tego chciała.

W zrzuceniu zbędnych kilogramów po okresie unieruchomienia pomoże nam preparat ForeverSlim. Jest on wykonany na bazie wyłącznie naturalnych składników, a więc nie ma negatywnego oddziaływania na organizm człowieka. Zażywając suplementy diety ForeverSlim przez okres tylko 4 tygodni można stracić na wadze nawet do 12 kg. Takie tempo chudnięcia wywołane jest zwiększeniem dynamiki naturalnego metabolizmu organizmu człowieka. Szybciej zaczyna on spalać nagromadzoną pod skórą tkankę tłuszczową. Jeśli dodatkowo zaczniemy się zdrowiej odżywiać i ruszać się, choćby w ramach naszej rehabilitacji, szybko zgubimy nadprogramowe kilogramy z okresu unieruchomienia.

  1. W koncu sukces, zrzucilam 8 kg, probowalam juz naprawde wszystkiego, w koncu znalazlam w necie artykul o tabletkach na odchudzanie, postanowilam zamowic. Codziennie jedna tabletka plus troche ruchu (jazda na rowerze do pracy) no i prosze sukces. Strony nie pamietam ale wpiszcie sobie w google – nadwaga to juz mnie nie dotyczy

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa