Otyłość u ciężarnych

Za problem cywilizacyjny w dzisiejszych czasach często uznawana jest otyłość. Zwłaszcza w krajach wysoko rozwiniętych jest ona poważnym kłopotem, który może wywoływać negatywne zmiany zdrowotne. Otyłe są już nawet małe dzieci, kilkuletnie, które od najmłodszych lat są przyzwyczajane do złych nawyków żywieniowych. Kiedy matce nie chce się ugotować obiadu, zabiera dzieci do restauracji tupu fast food, gdzie w większości przypadków można zjeść wyłącznie kanapki pozbawione wartości odżywczych. Listek sałaty czy pomidora włożony do sztucznie nadmuchiwanej bułki jest niewystarczający dla zapewnienia dziennej porcji witamin i ważnych dla zdrowia składników. Otyłość jest problemem nawet u kobiet w ciąży.

ciąża_2963185Przed zajściem w ciążę

Nadwaga może uniemożliwiać albo w zdecydowany sposób utrudniać zajście w ciążę. Nadmiar kilogramów wpływa negatywnie na płodność u kobiety i bardzo często jest przyczyną powstawania wielu groźnych, przewlekłych chorób. Nade wszystko młode kobiety, które chciałyby zajść w ciążę i powiększyć rodzinę, powinny zadbać o swoją wagę i odchudzić się na długo przed zapłodnieniem.

Mogą tego dokonać zdrowo, stosując racjonalne odżywianie i ćwiczenia. Dla zwiększenia efektów odchudzania poleca się stosowanie tabletek ForeverSlim. Są to suplementy diety pozwalające na szybsze zrzucenie zbędnych kilogramów. W swoim składzie tabletki te mają wyłącznie naturalne składniki, dlatego też nie wpływają w sposób negatywny na stan zdrowia i nie będą oddziaływać na zajście w ciążę. Nawet zapłodnienie kobiety w czasie przyjmowania tabletek ForeverSlim nie będzie szkodliwe dla jej przyszłego dziecka.

Otyłość w ciąży

Matki, które zawczasu nie zadbają o swoja sylwetkę, mogą zmagać się z poważną otyłością w czasie ciąży, która zwiększa obciążenie serca i może powodować cukrzycę – zarówno u matki, jak i u jej nienarodzonej pociechy. Potomstwo otyłych matek miewa częściej problemy zdrowotne, niż dzieci matek, które zadbały o prawidłową masę ciała – zarówno przed, jak i w czasie ciąży. Otyłe matki mogą rodzić otyłe dzieci, które od urodzenia są narażone na nadwagę i związane z nią choroby. Co ciekawe, jak odkryli badacze, otyłość może wpływać nawet na drugie pokolenie potomstwa. Predestynuje do powstania nadciśnienia tętniczego, hiperlipidemii, hipercholesterolemii czy cukrzycy drugiego typu.

  1. Nie spodziewałam się, że jakiekolwiek tabletki mogą być dla mnie pomocne, a jednak dało się… To całe foreverslim pozwoliło mi tracić nawet 2 kg tygodniowo. Straciłam całą nadwagę. Moja mama wrzeszczała na mnie, że to głupota, a ja musiałam spróbować – i teraz jestem zadowolona, bo żadna z 13 diet jakie przeszłam nie dała mi takiego efektu!

  2. To rzeczywiście działa – myślałam, że po raz kolejny w głupi sposób wydam swoje pieniądze, a jednak nie. Te tabletki może nie dają piorunującego efektu, ale traciłam ten 1 kg tygodniowo – jestem pozytywnie zaskoczona, bo nigdy wcześniej aż tyle nie straciłam 😉

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa