Ryzykowne odchudzanie może być śmiertelne!

Czy stosowanie diet odchudzających może doprowadzić do tragedii? Okazuje się, że tak i to nie tylko wówczas, gdy osoba odchudzająca się zażywa leki niewiadomego pochodzenia, które mają pomóc jej w zrzuceniu zbędnych kilogramów w jak najkrótszym czasie. Również popularne oczyszczające głodówki, jeśli są stosowane nagminnie i zastępują normalny tryb żywienia, mogą powoli wyniszczać organizm i doprowadzić do stanów chorobowych, a w konsekwencji nawet do śmierci.

proste-pirate-flag-wektor-czaszki-ilustracji_21-58164952Wątpliwej jakości kuracje lekami

W ostatnim czasie bardzo głośno w mediach było o dwudziestoletniej dziewczynie, która za wszelką cenę chciała się odchudzić, dlatego też sięgnęła po kurację dinitrofenolem, w skrócie nazywanym DNP. Nie wiedziała, że jest to śmiertelna trucizna. Preparat wciąż można kupić przez Internet, a na forach dyskusyjnych wiele osób wypowiada się, jak go zażywać, aby schudnąć. Niestety, przy gwałtownym spalaniu tłuszczu, jakie następuje po zażyciu tego środka, organizm zaczyna wytwarzać dużą ilość ciepła, co jest dla niego niekorzystne i może doprowadzić do duszności i odwodnienia. Jeśli będzie zażywany przez długi czas, może wyniszczyć organizm – nawet młody i silny, doprowadzając do śmierci. Tak też się stało z dwudziestolatką z Warszawy.

Warto przestrzec wszystkich przed korzystaniem z niesprawdzonych, niebezpiecznych środków na odchudzanie. Jeśli ktoś mówi, że za pomocą DNP schudniemy np. 10 kilogramów w tydzień, to w ogóle nie powinniśmy po nie sięgnąć. Takie tempo chudnięcia jest niebezpieczne dla organizmu. Lepiej stosować zrównoważone diety i sprawdzone suplementy, które pozwolą schudnąć bezpiecznie i skutecznie, nie dopuszczając do uszkodzenia jakichkolwiek organów ludzkiego organizmu.

Bezpieczny i naturalny ForeverSlim

Nie można wrzucać do przysłowiowego „jednego worka” wszystkich środków na odchudzanie w tabletkach. Całkowitym przeciwieństwem DNP są suplementy diety ForeverSlim, które wyprodukowano na bazie wyłącznie naturalnych składników, przez co są w pełni bezpieczne dla naszego organizmu. Pozwala na przyspieszenie naturalnego metabolizmu organizmu, ale w taki sposób, że nie jest to niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Z zastosowaniem preparatów ForeverSlim można schudnąć nawet do 10-12 kg w ciągu jednego miesiąca stosowania. Takie efekty uzyskamy przy zdrowej diecie, dostarczającej do organizmu wszystkie niezbędne witaminy i minerały oraz wykonując proste ćwiczenia fizyczne.

  1. To prawda – sprawdzałam to foreverslim zanim zaczęłam korzystać. Rzeczywiście jest dopuszczone do sprzedaży w Polsce. Uważajcie co kupujecie – ten produkt jest skuteczny i bezpieczny. Moja koleżanka korzystała z innego, kompletnie nie znanego, działał, ale skończyła w szpitalu ;/

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa